کلیه گواهی ها ارسال شد...
1401/08/14

پیام دبیر اجرائی در خصوص بند 7 برنامه اعلامی شورای راهبردی کنفرانس
بند هفتم: ارسال کلیه گواهی های شرکت کنندگان غیر حضوری و شرکت کنندگان حضوری غائب با پست پیشتاز حداکثر تا 5 روز پس از تاریخ برگزاری نهایی کنفرانس


پژوهشگران گرامی
با سلام
احتراما با توجه به اختلالات بوجود آمده در اینترنت کشور علی رقم سعی عوامل دبیرخانه در ارسال بسته های پستی همزمان با تاریخ نهایی کنفرانس، متاسفانه ارسال مرسولات پستی با چند روز تاخیر انجام گرفت که از این بابت از همه شما عزیزان پوزش می طلبیم.

کلیه گواهی های پذیرش مقالات (به همراه گواهی های اضافه و لاتین در صورت درخواست) بصورت فیزیکی به همراه لوح فشره مجموعه مقالات منتخب همایش به آدرس همه نویسندگان مسئول ارسال شد. کد رهگیری پستی، حداکثر تا ساعت ساعت 15:00 روز یکشنبه 15 آبان ماه بر روی وبسایت همایش قرار خواهد گرفت. که میتوانید از طریق وب سایت زیر وضعیت مرسوله خود را برسی نمائید.

https://tracking.post.ir

کلیه مقالات همایش نیز بزودی به پایگاه سیویلیکا ارسال می گردد و طی روزها یا هفته های آتی (با توجه به حجم کنفرانسهای درحال برگزاری کشور متغیر است) بر روی این وبگاه قرار خواهد گرفت.

خبر روز برگزاری همایش و پیام دبیر علمی نیز بزودی روی وبسایت همایش قرار خواهد گرفت

با توجه به ارسال کلیه مدارک و سرتیفیکیت ها، لطفا تا رسیدن بسته پستی صبر کنید و همچنین با توجه به آماده سازی مقالات برای ارسال به سیویلیکا، از هرگونه تماس در خصوص ارسال مدارک با دبیرخانه همایش خودداری نمائید و مراتب را از طریق اطلاعیه ها و اخبار سایت همایش دنبال کنید.

چنانچه حداکثر تا تاریخ 19 آبان بسته پستی شما به دستتان نرسید، مراتب را حداکثر طی مدت 10 روز به دبیرخانه همایش (05138234735 در ساعات 16:30 الی 20) و یا تماس مستقیم با کارشناس دبیرخانه (09354676004 در همه ساعات روز) اعلام نمائید.

از اینکه با صبر و شکیبایی خود ما را یاری می کنید متشکریم.

با نهایت احترام
دبیر اجرائی