gck9cy8w

4yrum4bs

تاریخ برگزاری همایش »
1396/08/30
مهلت ارسال مقالات »
1396/08/30
مهلت ثبت خدمات »
1396/08/30
مهلت پرداخت هزینه ها و ثبت نام نهایی »
1396/08/30
دبیرخانه کنفرانس

 

 Untitled-2

  

 

تلفن دبیرخانه :

05138211905
زمان پاسخگویی :
16 الی 20
بجز روزهای تعطیل

 

تلفن همراه :

 09370651201

(تماس-پیامک-تلگرام)
 
 

تلگرام همايش :

https://t.me/asa2017

 

ايميل همايش :

Info@asaconf.ir


 

 
پوستر همایش
Poster
تاریخ های مهم

Untitled 

اعضاي تيم ساختاري كنفرانس


 

1_1

مهندس مجتبی مزروعی

(رییس کنفرانس)

 

fg 

دکتر علی اکبر مویدی

(جانشین کنفرانس)

 

fg (1)

دکتر علیرضا فروغی

(دبیرعلمی کنفرانس)

رزمه

  

دكتر طرهاني

دکتر عباس طرهانی

(دبیر کمیته راهبردی و سیاست گذاری)

رزمه

 

 photo_2017-03-12_12-46-40

دکتر مجید دشتی

(مشاور ارشد دبیر اجرایی)

رزمه

 

 

index_1 

دکتر رضا اقنوم

(دبیر کمیته داوران)

رزمه

 

 

Untitled

دکتر علیرضا نژادمحمد نامقی

(دبیر کارگروه های تخصصی)

رزمه

 

 

 

 

 


 

آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
65
بازدید دیروز :
56
بازدید کل :
87858
اخبار سایت
ارسال مدارک شرکت کنندگان غیر حضوری

با نهایت سپاس از شما پژوهشگران ارجمند جهت ارسال مقالات ارزشمند خود به نخستین کنفرانس علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط زیست،گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی ،و با عرض پوزش به دلیل تاخیر در ارسال مدارک کسانی که بصورت غیر حضوری مقالات خود را برای دبیرخانه همایش ارسال کرده بودند، تمامی بسته های پستی به نشانی درج شده در پنل کاربری هریک از شما پژوهشگران ارجمند ارسال شد.لذا طی 2 تا 3 روز آینده بسته به میزان دوری یا نزدیکی محل سکونت شما از مشهد مقدس مدارک خود را دریافت خواهید کرد.در صورتی طی 72 ساعت آینده بسته خود را دریافت نکردید پس از دریافت کد رهگیری پستی از دبیرخانه همایش (جهت دریافت کد رهگیری با شماره تلفن همراه درج شده در سایت همایش تماس بگیرید) می توانید از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی وضعیت بسته خود را پیگیری نمائید.در غیر این صورت می توانید با در دست داشتن مدارک هویتی خود و کد بیست رقمی رهگیری به ادارات پستی محل سکونت خود مراجعه نمایید.در صورتیکه به دلیل حضور نداشتن یا نشانی اشتباه بسته پستی شما به دبیرخانه استرداد داده شود هزینه ارسال مجدد آن به عهده شما خواهد بود.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
دبیرخانه نخستین کنفرانس علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط زیست،گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی

 

 

1396/09/14 اطلاعات بیشتر ...

ارسال کلیه مقالات همایش تا روز یکشنبه 12 آذرماه

 

به استحضار نویسندگان محترم میرساند، با عرض پوزش به دلیل حجم بالای مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس،فرآیند صدور گواهی مقالات و تهیه بسته مقالات ارسالی برای نویسندکان تا روز یکشنبه دوازدهم آذرماه به پایان خواهد رسید و بلافاصله بسته ها تحویل پست شده که با پست پیشتاز برای نویسندکان اصلی ارسال خواهد شد.

 

 

 

1396/09/11 اطلاعات بیشتر ...

برگزاری گنفرانس با استقبال بی نظیر پژوهشگران

 

به اطلاع کلیه پژوهشگران، اساتید و نویسندگان محترم میرساند که "نخستین کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط زیست، گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی-همزمان با رویداد مشهد 2017" به همت و تلاش متخصصین این حوزه و توسط مسئولین "مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی" و با یاری خداوند و استقبال بی نظیر پژوهشگران این عرصه با موفقیت برگزار شد.

ضمن تشکر از کلیه پژوهشگران ، داوران ،اساتید و تلاشگران این عرصه که ما را در این رویداد بزرگ بین المللی حمایت کردند، امید است این همکاری همچنان ادامه داشته باشد.

همچنین طبق اعلان قبلی تمامی نویسندگانی که بصورت غیرحضوری ثبت نام داشته اند،مدارک آنان به همراه یک نسخه از مقالات منتخب همایش حداکثر پس از 10 روز کاری از تاریخ پایان همایش (تا پایان وقت اداری پنجشنبه 1396/09/09) از طریق پست پیشتاز برای آنان ارسال خواهد شد. گزارش ارسال مدارک متعاقبا از طریق وبسایت اطلاع رسانی می شود لذا با نهایت سپاس از صبر و شکیبایی شما پژوهشگران ارجمند خواهشمندیم تا پس از تاریخ ذکر شده از تماس های غیر ضروری با دبیرخانه همایش و عوامل اجرایی آن پرهیز نمائید.

 

1396/09/01 اطلاعات بیشتر ...

حضور در کنفرانس فقط برای افراد دعوت شده

  

احتراما به استحضار کلیه ثبت نام کنندگان در کنفرانس میرساند؛ به علت استقبال پژوهشگران و محدود بودن ظرفیت، فقط افرادی که دعوت نامه حضور برای ایشان از طرف دبیرخانه صادر شده است می توانند در کنفرانس حضور پیدا کنند.

لازم به توضیح است چنانچه دعوت نامه خود را از طریق ایمیل خود دریافت ننموده اید حداکثر تا ساعت 21 روز 1396/08/29 با دبیرخانه همایش تماس بگیرید.

 

 

1396/09/01 اطلاعات بیشتر ...

توافق دبیرخانه و شبکه مترجمین اشراق جهت ترجمه و انتشار مقالات برتر در مجلات ISI

 

 

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات می رساند، طبق توافق نامه فی مابین دبیرخانه کنفرانس و شبکه مترجمین اشراق، کلیه شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان این کنفرانس می توانند با ارائه کد تخفیف، از تخفیف ۱۵ درصدی برای ترجمه مقالات و کتب خود به ۳۷ زبان زنده دنیا بهره مند شوند.

 

همچنین بر اساس این توافق نامه 3 مقاله برتر کنفرانس در هر محور با همکاری شبکه مترجمین اشراق در مجلات معتبر بین المللی و مورد تایید وزارت علوم؛ منتشر خواهد شد.

1396/08/24 اطلاعات بیشتر ...

صدور گواهی یکسان برای تمامی شرکت کنندگان

 

به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگان محترم میرساند که تمامی گواهی های صادر شده از طرف دبیرخانه برای نویسندگان مقالات یکسان خواهد بود و هیچ تفاوتی بین افراد ثبت نام کننده حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

1396/08/23 اطلاعات بیشتر ...

انتشار مقالات همایش در سایت سیویلیکا

 

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین سیویلیکا (انتشارات بوم سازه) و دبیرخانه همایش؛ تمامی مقالات پذیرفته شده در این همایش در سایت سیویلیکا منتشر خواهد شد.

 

.

1396/08/21 اطلاعات بیشتر ...

 

بر اساس مصوبه شورای راهبردی کنفرانس، مقالات کنفرانس که توسط تیم داوری و کمیته علمی انتخاب می شوند؛ به چهار صورت سخنرانی، پوستر، چاپ در مجموعه مقالات و چاپ چکیده ارائه خواهند شد. تمامی مقالات پذیرفته شده توسط دبیرخانه در کتابچه الکترونیکی مجموعه مقالات منتشر خواهند شد.

 

لازم به توضیح است در هریک از موضوعات و محورهای کنفرانس سه مقاله بصورت سخنرانی، پذیرش خواهد شد و از این بین یک مقاله با عنوان مقاله "موثر و برتر" ضمن معرفی و چاپ در مجله ISI ، جایزه ویژه نقدی کنفرانس را نیز دریافت خواهد کرد.

 

 

.

1396/08/21 اطلاعات بیشتر ...

برگزاری جلسه شماره 12 شورای راهبردی کنفرانس

 

جلسه دوازدهم اعضای شورای راهبردی کنفرانس در تاریخ دوشنبه 1396/08/15 جهت هماهنگی ها در محل مرکز تحقیقات برگزار شد. اقدامات صورت گرفته تاکنون مورد بررسی قرار گرفت و برنامه های آتی نیز مجدد بررسی شد.

اعضای شورای راهبردی کنفرانس امیدوارند تا با همکاری نهادها و سازمان های حامی، این کنفرانس بین المللی به نحو احسنت برگزار شود.

 

1396/08/19 اطلاعات بیشتر ...

 

به اطلاع میرساند، در پی توافق دبیرخانه همایش با چندین مجله علمی-پژوهشی داخلی و چند ژورنال معتبر ISI بین المللی؛ مقالات برتر این همایش با هماهنگی نویسندگان در این مجلات به چاپ خواهد رسید. لازم به توضیح است چاپ مقالات برتر در این مجلات هیچ هزینه ای نخواهد داشت و فقط بر اساس اعتبار و کیفیت مقاله، ترتیب اثر داده خواهد شد.

1396/08/10 اطلاعات بیشتر ...

 

به  استحضار پژوهشگران عزیز میرساند؛ پذیرش مقاله توسط  دبیرخانه همایش تا روز 27 آبان ماه ادامه خواهد داشت . 

به دلیل استقبال بی سابقه پژوهشگران، اساتید و دانشجویان برتر از این همایش، شما می توانید پس از پذیرش مقاله از طرف دبیرخانه، فقط بصورت غیرحضوری ثبت نام کنید.

با عرض پوزش امکان ثبت نام حضوری وجود ندارد.

1396/08/10 اطلاعات بیشتر ...

برگزاری جلسه هماهنگی اعضای اجرائی همایش

 

 

جلسه هماهنگی اعضای شورای راهبردی کنفرانس در تاریخ دوشنبه 1396/08/01 جهت آخرین هماهنگی ها در محل دبیرخانه برگزار شد و طی آن برنامه زمان بندی در خصوص مکان حضور پژوهشگران و اعضای هیئت علمی و مهمانان همایش، نشست های تخصصی حین برگذاری همایش، پنل های علمی و نحوه مشارکت پژوهشگران ارجمند تبادل نظر گردید. جلسه بعدی اعضای شورای راهبردی همایش روز جمعه مورخ 1396/08/05 برگزار خواهد شد و طی آن اعضای کمیته ی اجرایی موظف خواهند بود تا تاریخ ذکر شده گزارش عملی از فعالیت های خود ارائه دهند.

 

امید است با همکاری نهاد ها و ارگان های مختلف، گامی بزرگی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

1396/08/02 اطلاعات بیشتر ...

 

 

ثبت نام کنندگان در همایش حتما نکات ذیل را با دقت مطالعه و در صورت مغایرت اطلاعات خود با اطلاعات ذیل، جهت رفع مشکل با دبیرخانه ارتباط برقرار کنند:

 

 

 

1. آدرس دقیق مکان برگزاری همایش و شروع مراسم به صورت ایمیل و پیامک برای ثبت نام کنندگان حضوری ارسال شده است.

2. در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نمایید، لازم به توضیح است پس از تاریخ تعیین شده دبیرخانه مسئولیتی نخواهد داشت.

3. ثبت فیش پرداختی در پنل کاربری ثبت نام کنندگان برای کسانیکه بصورت واریز نقدی یا کارت به کارت وجه را پرداخت کرده اند، الزامیست.

4. نویسندگانی که نیاز به گواهی موقت (پیش از موعد) دارند، با دبیرخانه ارتباط برقرار کنند تا در کمتر از 48 ساعت گواهی برای ایشان صادر و تحویل گردد.

1396/07/27 اطلاعات بیشتر ...

 

 

 

به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگانی که مقالات آنان مورد پذیرش نهایی قرار گرفته میرساند با توجه به محدودیت ثبت نام در اسرع وقت نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام نمایند تا در ترافیک روزهای پایانی دچار مشکل نشوند.

 

راه های واریزی بشرح ذیل می باشد:

1. واریز از طریق درگاه اینترنتی سایت

2. واریز از طریق اینترنت بانک

3. انتقال وجه بصورت کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز یا اپلیکیشن های خدماتی

4. واریز وجه به صورت نقدی با مراجعه به شعب بانک ملت

 

 

شماره حساب : 5691119356 بانک ملت به نام:  رضا نوروزی-سید علی محمودی


شماره کارت 6104337836837813 بانک ملت به نام:  رضا نوروزی-سید علی محمودی

 

 

 

 

1396/07/27 اطلاعات بیشتر ...

پذیرش مقالات در رشته های ذیل در اولویت قرار دارند

 

 

به استحضار پژوهشگران و علاقمندان میرساند، با توجه به محدودیت پذیرش مقالات در این کنفرانس، مقالات پژوهشگران، اساتید و دانشجویان رشته های ذیل در اولویت پذیرش قرار دارند؛ مقالات سایر رشته های با توجه به محورهای کنفرانس پذیرش خواهد شد:

 

 

 

 

 1. علوم كشاورزي (کلیه گرایش ها)
 2. علوم دامي (کلیه گرایش ها)
 3. دامپزشكي (کلیه گرایش ها)
 4. منابع طبيعي (کلیه گرایش ها)
 5. محیط زیست (کلیه گرایش ها)
 6. علوم جغرافيایی (کلیه گرایش ها)
 7. گياهان دارويي (کلیه گرایش ها)
 8. زمين شناسي (کلیه گرایش ها)
 9. گردشگري و توریسم (کلیه گرایش ها)
 10. اقتصاد مقاومتي
 11.  و سایر رشته های مرتبط

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دبیرخانه  ارتباط برقرار کنید.

1396/07/21 اطلاعات بیشتر ...

 

اي وجودت عشق را معنايی حسين        عالمي يك قطره تو دريایی حسين

 

فرا رسيدن ماه محرم بر تمامي مسلمانان جهان تسليت 

 

500x761_1416541269195274

1396/07/07 اطلاعات بیشتر ...

اطلاعیه مهم و فوری

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند ، پیرو جلسه برگزار شده در مورخه 1396/01/21 در محل دبیرخانه کنفرانس (پردیس آموزش مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی) برگزار گردید، با توجه به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میسر نبودن حضور مهمانان ویژه، مصوب گردید تاریخ برگزاری کنفرانس به سه شنبه 30 آبان ماه 1396 منتقل گردد.
همچنین دریافت مقالات تا 27 آبان ماه 1396 ادامه دارد. لازم به ذکر است نویسندگانی که مقالات آنان پذیرفته شده و ثبت نام خود را قطعی و هزینه را پرداخت نموده اند و نیاز به گواهی زودهنگام دارند با دبیرخانه کنفرانس ارتباط برقرار کنند.

 

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

قرارگیری این رویداد بزرگ بین المللی در برنامه های \"مشهد؛پایتخت فرهنگی جهان اسلام\"

 

به اطلاع کلیه علاقمندان و پژوهشگران گرامی میرساند؛ این رویداد بزرگ علمی و اقتصاد در ابعاد بین المللی به طور رسمی در برنامه های "مشهد؛ پایتخت فرهنگی جهان اسلام" - "مشهد 2017" قرارگرفت.

 

 

با نهایت سپاس از مسئولین محترم

 

دبیرخانه مشهد؛ پایتخت فرهنگی جهان اسلام

و

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

 

newlogo

 

 

1396/06/29 اطلاعات بیشتر ...

 

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت
می‌باشد را به تمامی ایرانیان و فارسی زبانان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از

برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم

 

6y-amazing-ir-2

 

شورای راهبردی نخستین کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط زیست، گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی

(همزمان با رویداد مشهد 2017)

 

 

 

 

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

 

 

 1. وزارت جهاد کشاورزی
 2. معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی
 3. سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور
 4. سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
 5. مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی
 6. هلدینگ دامپروری آستان قدس رضوی
 7. شهرداری مشهد (معاونت فرهنگی و اجتماعی)
 8. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
 9. وبسایت بازار دام
 10. یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کل کشور
 11. مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان
 12. موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد کشاورزی
 13. دانشگاه شهید چمران اهواز
 14. سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی
 15. اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی
 16. یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی
 17. سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی
 18. مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهرداری مشهد
 19. شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی
 20. اتحادیه صادرکنندگان آبزیان ایران
 21. قطب علمی برنامه ریزی و توسعه گردشگری روستایی دانشگاه تهران
 22. گروه شرکت های ساج گستر
 23. روزنامه طلوع خراسان
 24. هتل پنج ستاره میثاق
 25. و........

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

 

در حاشیه برگزاری "نشست بحران آب و مصائب سرزمین بدون آمایش" مورخ 16 اسفندماه 1395 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، دبیر کمیته راهبردی و سیاست گذاری کنفرانس و نمایشگاه جناب آقای دکتر عباس طرهانی با آقای دکتر پرویز کردوانی، چهره ماندگار کشور و پدرعلم کویر شناسی ایران دیدار و گفت و گو داشتند و رسما به عنوان مهمان و سخنران ویژه برای این کنفرانس دعوت شدند.

همچنین در این دیدار اساتید برجسته جغرافیا آقایان دکتر حمید جعفری (رییس دانشکده علوم انسانی و ادبیات)، دکتر محمدعلی احمدیان (مدیر گروه جغرافیا)، دکتر بخشوده و دکتر جهانی (اعضای هیات علمی گروه جغرافیا) نیز حضور داشتند و از برگزاری این کنفرانس حمایت کردند.

 

photo_2017-03-07_13-14-45

1395/12/17 اطلاعات بیشتر ...

مهندس خداکرم جلالی (معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور) بیان کرد که در سال جاری به مناسبت هفته منابع طبیعی بیش از 100 هزار اصله نهال سازگار با شرایط آب و هوایی ایران توزیع و غرس می شود.

 

hhe3118-day-tree

 

 

1395/12/16 اطلاعات بیشتر ...

 

 

حضرت محمد (ص) مي فرمايند : فاطمه پاره تن من است. هركه او را بيازارد، مرا آزرده خاطركرده و هر كه او را شاد كند، مرا نيز خوشحال نموده است .

 

1_Islamic-Wallpapers-00070-yasinmedia_com

 

 

سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) برهمه مسلمین تسلیت باد

 

 

1395/12/11 اطلاعات بیشتر ...

در آستانه هفته منابع طبیعی و روز درختکاری

در ایران، روز ۱۵ تا ۲۲ اسفند ماه به عنوان «هفته منابع طبیعی» نامگذاری شده است که نخستین روز این هفته یعنی ۱۵ اسفند «روز درختکاری» است.

در اهمیت درخت و درختكاری همین بس كه در روایتی معتبر از یكی معصومین (ع) منقول است كه: "حتی اگر دیدید قیامت بر پا شد و شما مشغول كاشتن درختی بودید، ازاین عمل نیك خود دست برندارید". و این نشانگر تاكید و توصیه اولیای اسلام به حفظ و حراست از درختان و اهمیت درختكاری است.

1395/12/08 اطلاعات بیشتر ...

 

انتشار خبر برگزاری کنفرانس در روزنامه طلوع خراسان

شماره 579 - تاریخ 5 اسفندماه 1395

 

photo_2017-02-23_12-21-05

 

 

tolu-94

 

 

 

 

 

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

انتشار اپلیکیشن کنفرانس........ بزودی

 

 

به اطلاع کلیه علاقمندان و ثبت کنندگان در کنفرانس میرساند که بزوی اپلیکیشن اختصاصی جهت گوشی های با سیتم عامل اندروید در این وبسایت بارگزاری خواهد شد.

 

شما می توانید با دانلود و نصب راحت این اپلیکیشن از تمامی اخبار مطلع و تمامی امور خود را با آن انجام دهید.

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

 

 

 

     توجه ............................................................................................. توجه

 

 

پیرو تماس های مکرر نویسندگان مقالات جهت داوری زودهنگام و خارج از نوبت، به اطلاع میرساند نویسندگانی که خواستار دریافت گواهی موقت و پیش از برگزاری کنفرانس، می توانند پس از ارسال مقاله خود از طریق ایمیل، درخواست خودرا مبنی برداوری زودهنگام و خارج از نوبت اعلام کنند.

 

همچنین جهت پیگیری و تسریع در امور می توانید با شماره 09370651201 در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

.

1395/11/18 اطلاعات بیشتر ...

مهمانان ویژه خارجی كنفرانس

به استحضار کلیه علاقمندان میرساند، در این کنفرانس  بیش از 100 نفر تجار، بازرگانان، اساتید علمی و اداری کشورهای اسلامی و آسیای میانه از جمله افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، پاکستان، عراق و... حضور خواهند داشت

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

كارگاه هاي آموزشي جانبي

 

 1. کارگاه آموزشی آشنایی باشیوه های نوین آبیاری و صرفه جویی مصرف آب
 2. کارگاه آموزشی تلقیح مصنوعی
 3. کارگاه آموزش جراحی تخصصی دام سبک وسنگین
 4. کارگاه آموزشی تشخیص آبستنی در دام سبک و سنگین
 5. کارگاه تخصصی ارزیابی تیپ و سم چینی
 6. کارگاه آشنایی با پهپاد و آموزش پرواز با آن و كاربرد در امور كشاورزي و دامي
 7. کارگاه آشنایی کاربردGIS و پهباد در محیط زیست و منابع طبیعی
 8. كارگاه آموزش زنبورداری
 9. كارگاه آموزش پرورش قارچ
 10. کارگاه آموزشی کشاورزی دقیق
 11. کارگاه اموزشی کشاورزی ارگانیک
 12. کارگاه فرآوری گیاهان دارویی
 13. کارگاه بازاریابی، فروش و تحلیل دقیق بازارهای داخلی و خارجی برای محصولات کشاورزی و دامی
 14. کارگاه آموزشی راه اندازی مشاغل کم هزینه در محیط های روستایی
 15. کارگاه آموزشی بهبود کیفیت و افزایش تولید شیر

1395/11/05 اطلاعات بیشتر ...

اعضاي كميته علمي و داوران

 با توجه به هماهنگي دبيرخانه با اساتيد برجسته كشوري و اعلام آمادگي ايشان با اين كنفرانس، ليست برجسته ترين اساتيد علمي كشور در حوزه هاي مرتبط در سايت نمايه شد و بروز خواهد شد.براي مشاهد كامل اين افراد به منوي "كميته علمي" مراجعه كنيد.

 

 1. جناب آقای دکترمویدی
 2. جناب آقای دکتر فروغی
 3. جناب آقای دکتر پرویزکردوانی
 4. جناب آقای دکتر کمال الدین ناصری
 5. جناب آقای دکتر ناصر شاه نوشی
 6. جناب آقاي دكتر علي فلسفي
 7. جناب آقای دکتر علیرضا نژاد نامقی
 8. جناب آقای دکتر محمدعلی احمدیان
 9. جناب آقای دکترعلی اکبر عنابستانی
 10. جناب آقای دکتر عباس طرهانی
 11. جناب آقای دکتر حسين حاتمی نژاد
 12. و  ....

1395/11/13 اطلاعات بیشتر ...

برگزاري كارگاه هاي تخصصي

به اطلاع كليه علاقمندان ميرساند كه بزودي ليست كارگاه هاي تخصصي و كاربردي همزمان با اين كنفرانس با هماهنگي شركت هاي تعاوني روستايي منتشر خواهد شد.

 

براي شركت كنندگان در اين كارگاه ها گواهينامه معتبر و مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي صادر خواهد شد.

1395/10/22 اطلاعات بیشتر ...

 

 

پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals" مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی مجله، در مجله ذکر شده چاپ گردد.

 

 

1395/10/20 اطلاعات بیشتر ...1. نخستین کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط زیست،گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی (همزمان بار رویداد مشهد2017 )
(با حضور بيش از 200 نفر از برجسته ترين افراد داخلي و خارجي)

2. نخستين نمايشگاه تخصصي محصولات حوزه دام و طيور و كشاورزي
(با حضور بيش از 50 شركت و برند برتر داخلي و خارجي)

3. نخستين نمايشگاه دام و طيور خانگي، پرورشي و زينتي زنده (حلال)
(با حضور بيش از 30 شركت و برند برتر داخلي و خارجي)

4. نشست هاي تخصصي سرمايه گذاران، اساتيد دانشگاه ها و مخترعان حوزه دام و طيور و كشاورزي
(با حضور بيش از 100 نفر از فعالان اقتصادي داخلي و خارجي)


1395/10/22 اطلاعات بیشتر ...

با توجه به پيگيري و تماس هاي مكرر علاقمندان و پژوهشگران عزيز، به اطلاع ميرساند اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران رشته هاي ذيل در كليه گرايش ها مي توانند مقالات خود را براي دبيرخانه اين همايش ارسال نمايند.


1.    كشاورزي (كليه گرايش ها)
2.    علوم دام و طيور (كليه گرايش ها)
3.    منابع طبيعي (كليه گرايش ها)
4.    محيط زيست (كليه گرايش ها)
5.    گردشگري و توريسم (كليه گرايش ها)
6.    جغرافيا (كليه گرايش ها)
7.    آب (كليه گرايش ها)
8.    دامپزشكي (كليه گرايش ها)
9.    و ....

1395/10/19 اطلاعات بیشتر ...

ثبت همايش در سايت هاي سيويليكا، سمپوزيا، رويدادهاي علمي كشور و ...

به اطلاع ميرساند كه اين همايش مورد حمايت سايت هاي علمي كشور از جمله سيويليكا، سمپوزيا، رويدادهاي علمي كشور، با همايش، ايران كنفرانس، پايگاه علمي و پژوهشي توسعه و برنامه ريزي روستايي، سيناپرس و پرس98 مي باشد و در اين سايت ها نيز ثبت شده است.

1395/10/20 اطلاعات بیشتر ...

دعوت به همکاری

احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت برسی علمی دقیق مقالات ارسالی به همایش،بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه همایش ابلاغ شده است.لذا از کلیه اساتید، پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری

1395/10/10 اطلاعات بیشتر ...

اعلام نتيجه داوري مقالات يك هفته پس از ارسال

به اطلاع آن دسته از پژوهشگران عزيز مي رساند، پس از ثبت نام و ارسال مقاله به دبيرخانه، مقاله شما براي داوران تخصصي ارسال و كمتر از يك هفته پاسخ آنرا دريافت خواهيد كرد.

1395/10/07 اطلاعات بیشتر ...

رعایت اخلاق علمی و حرفه ای در نگارش مقالات

باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور وحمایت رسمی نهادهای مختلف علمی واجرایی معتبر وجایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور،رعایت اخلاق حرفه ای واصول اولیه علمی از الزامات تهیه وارسال آثار علمی پژوهشی می باشد...

1395/10/10 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد:


به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد:
به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد: 1-دریافت پذیرش مقاله کنفرانس بین المللی پس از تایید نهایی و بارگذاری آن روی وب سایت حداکثر در 14 روز کاری. 2- ارائه گواهینامه حضور درکنفرانس. 3- امکان چاپ مقالات در مجلات ISI معتبر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری (بعد از تایید هیات داوران). 4- اهدای جوائز نفیس به مقالات برتر. 5- شرکت در پنل های سخنرانی و استفاده از مباحث مطرح شده در سخنرانی و پوستر. 6-استفاده و بهره مندی از هدایا و پکیج کنفرانس. 7-آشنایی با چهرهای برتر علمی ملی و بین المللی. 8- قابلیت بهره مندی از گواهی نامه های بین المللی. 9-چاپ مقالات برتر و منتخب داوران کنفرانس بصورت رایگان در مجلات ISI.10- دریافت گواهی نامه های دارای هولوگرام.

1395/10/10 اطلاعات بیشتر ...

دريافت مقالات مرتبط با موضوع همايش

به اطلاع كليه پژوهشگران رشته هاي

علوم دامي

دامپزشكي

كشاورزي

منابع طبيعي

محيط زيست

 

1395/10/07 اطلاعات بیشتر ...

 

به استحضار محققان گرامی می رساند جهت سهولت دسترسی به اخبار کنفرانس، کانال رسمی آن در تلگرام راه اندازی شد.برای پیوستن به کانال همایش روی آیکن زیر کلیک کنید.

1395/09/26 اطلاعات بیشتر ...

 

 


بنام خدا


نخستین کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط زیست،گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی (همزمان بار رویداد مشهد2017 ) در تاریخ 30 آبان ماه 1396 برگزار خواهد شد.این کنفرلنس با هدف توسعه افق های پایدار در علوم مختلف و مرتبط با صنعت کشاورزی،دام.گردشگری روستایی و محیط زیست سعی در گسترش و اشاعه تفکر پایدار به عنوان خط فکری سبز در میان دانشمندان و دانش پژوهان را دارد.در امتداد مسیر طولانی و رسالت بزرگ این همایش سعی خواهد شد هرساله با جذب اعضای کمیته علمی جدید از سایر کشورهای جهان بر اعتبار علمی آن افزوده شود و در پایان هر دوره دوره برگذاری، توصیه نامه هایی از سوی اعضای هیئت علمی به منظور جهت گیری تحقیقات سالانه دانشمندان و فرهیختگان برای ارائه مقالات علمی با کیفیت و همگام با مسائل روز توسعه پایدارایران وجهان برای شماره های بعدی کنگره دریافت شود و در پایان به صورت خط مشی سالانه و به صورت رسمی در پایگاه رسانه ای همایش ارائه شود.این کنفرانس در حوزه های :


1.    كشاورزي
2.    علوم دام و طيور
3.    منابع طبيعي
4.    محيط زيست
5.    گردشگري و توريسم
6.    جغرافيا
7.    آب
8.    دامپزشكي
9.    و ....

فعالیت می نماید.

در پایان از مسیر سبزی که شما فرهیخته گرامی برای انتقال تجربیات و برسی پژوهشها و دستاوردهای علمی خود توسط اعضای محترم کمیته علمی این همایش انتخاب کرده اید سپاسگذارم.

 

 

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...

  امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
  کانال تلگرام همایش

  url

   

  عضويت در كانال تلگرامي همايش

  ASA2017@

  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  حامیان علمی همایش
  جهادکشاورزی خراسان رضوی دبیرخانه مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام سیویلیکا دانشگاه شهید بهشتی هلدینگ دامپروری آستان قدس رضوی یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان رضوی دانشگاه تربت حیدریه مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی شبکه مترجمین اشراق سازمان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی ساعدنیوز سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی روزنامه طلوع خراسان سیویلیکا (انتشارات بوم سازه) مرکز تحقیقات کامپوتری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرکز پژوهشهای شورای اسلامی مشهد سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی دانشگاه پیام نور مشهد مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی دانشگاه بزرگمهر قائنات دانشگاه شهید چمران اهواز دانشگاه تهران آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد قاینات سازمان امور عشایر ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام اتحادیه صادرکنندگان آبزیان ایران قطب علمی برنامه ریزی و توسعه گردشگری پایدار دانشگاه تهران مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی موسسه زیست محیطی حامیان طبیعت قهستان
  چاپ مقالات برتر در مجلات بین المللی

   

  به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان مقالات میرساند، میرساند که طبق توافق نامه دبیرخانه با سردبیر محترم

   

  ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals"

   

  مقالات برتر در این مجله به چاپ خواهد رسید.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه تماس حاصل کنید

   

  1

   


  http://www.textroad.com

   

   

  حامیان رسانه ای

   

   

   

  indexedbycivilica_01

  سيويليكا

  (مرجع دانش)

   

  symposia-fa_1

  سمپوزيا

  (همايش هاي ايران)

   

  9223805a546bf1a62d3365dadb53a6752

  آل كنفرانس

  (پايگاه اطلاع رساني رويدادهاي علمي كشور)

   

  logo

  با همايش

  (اطلاع رساني كنفرانس ها، سمينارها و ...)

   

  a9e8549acb9f2c93d8508812f28de6e95

  كنفرانس الرت

  (پايگاه اطلاع رساني رويدادهاي علمي كشور)

   

   

  SINAPRESS (2)_1

  سينا پرس

  (خبرگزاري علم و فرهنگ)

   

  photo_2016-07-27_00-57-53_2

  پايگاه علمي پژوهشي توسعه و برنامه ريزي روستايي

   

  N1434051294

  دارکوب

  پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای ایران و جهان

   

  photo_2017-01-25_20-40-38

   همایش کار
  (مجری و برگزارکننده همایش، سمینار و نمایشگاه)